Konferencija „KO IŠ TIKRŲJŲ ŠIANDIEN REIKIA MOKYKLAI ?“

  • Paskelbė : LSMU Pradine
  • Paskelbta: 2023-01-13
  • Kategorija: Renginiai

2023 m. sausio 4 d. LSMU gimnazijos pradinėje mokykloje, adresu Žeimenos g. 106, Kaune, bendradarbiaujant su Lietuvos pradinio ugdymo mokyklų atstovų asociacija konferencija „KO  IŠ TIKRŲJŲ ŠIANDIEN REIKIA MOKYKLAI ?“

Konferencijoje pranešimus aktualiomis švietimo temomis skaitė ir naujovėmis dalinosi:

Mokyklų vadovų rezervo rengimas, atsižvelgiant į statistiką. Pranešėja – ŠMSM Bendrojo ugdymo departamento Pedagogų skyriaus patarėja Audronė Razmantienė.

Būsimų pedagogų studijos VDU ir pasiruošimas dirbti su atnaujintu ugdymo turiniu. Pranešėjos - VDU Švietimo akademijos kanclerio pavaduotoja doc. dr. Ilona Tandzegolskienė - Bielaglovė ir prof. Daiva Jakavonytė - Staškuvienė.

Savivaldybių finansinis indėlis į mokytojų ir mokyklų vadovų "pritraukimą" ir skatinimą. Pranešėjas - Kauno rajono savivaldybės Švietimo skyriaus vedėjas Jonas Petkevičius.

Neuroedukacija kaip galimybė: smegenys, elgesys ir klasė neuromokslininko požiūriu. Pranešėjas - LSMU Neuromokslų instituto vyresnysis mokslo darbuotojas, gyd. neurochirurgas doc. dr. Kęstutis Skauminas.

Privačių mokyklų ugdymo kokybė valstybinių ir savivaldybių mokyklų kontekste. Pranešėja - Nacionalinės švietimo agentūros direktorės pavaduotoja Asta Ranonytė.

Visos dienos mokyklos integruoto ugdymo modelis LSMUG pradinėje mokykloje. Pranešėja - LPUMAA prezidentė, mokyklos direktorė Aušra Burbienė.

Konferencijoje dalyvavo 60 švietimo darbuotojų iš visos Lietuvos.

Dalinamės konferencijos vaizdo įrašais.

 

Mokyklų vadovų rezervo rengimasBūsimų pedagogų studijos VDU ir pasiruošimas dirbti su atnaujintu ugdymo turiniu.Savivaldybių finansinis indėlis į mokytojų ir mokyklų vadovų "pritraukimą" ir skatinimą.Neuroedukacija kaip galimybė: smegenys, elgesys ir klasė neuromokslininko požiūriu.Privačių mokyklų ugdymo kokybė valstybinių ir savivaldybių mokyklų kontekste.Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos